Help with choosing PC or Laptop Zobacz większe

Pomoc w doborze Komputera PC lub Laptopa

HardwareConsultation

Jeśli potrzebujesz kupić nowy komputer czy jest to puszka czy laptop ja jestem po to by pomóc. Dlaczego? Ponieważ jest bardzo dużo podzespołów na rynku oraz producentów jak Dell, Lenovo, HP itd. Wystarczy, że odpowiesz na moje pytania, a ja dobiorę sprzęt do Twoich potrzeb.

Więcej szczegółów

1000000 Przedmioty

50,00 zł brutto

Więcej informacji

Ja jestem osobą, która nie chce Ci sprzedać komputera, jestem osobą która dopilnuje byś kupił/a to czego potrzebujesz. Czasem wystarczy wydać mniej, by otrzymać to co jest nam potrzebne.

Czasem jakiś sprzedawca lub opis w internecie będzie tak napisany byś myślał/a, że to jest właśnie komputer dla Ciebie/Twojego dziecka.

Skąd wiem? Bo sam takie opisy kiedyś pisałem. Dzisiaj stoję po drugiej stronie barykady. Pomagam klientom nie dać się naciągnąć na reklamową ściemę.

Twoje dziecko potrzebuje komputera do gier?

Twoje starsze dziecko potrzebuje komputer do nauki i chce żebyś mu kipił/a zbyt drogiego Appla albo sprzęt z i7?

A może Ty potrzebujesz czegoś do używania facebook'a i youtube'a i po prostu nie znasz różnicy między 5-tą, 6-stą i 7-dmą generacją procesorów intel. W dodatku nie masz pojecia czym różni się procesor  i3 5005U od i3 5100U.

Ja znam odpowiedzi na każde z tych pytań. Oczywiście możesz sam/a poszperać w necie, ale jeśli Ci się nie chce lub po prostu nie masz na to czasu nie krępuj się i  wykup sobie usługę, która zoszczędzi Ci czas i pieniądze.

Pomoc w doborze komputera to moja specjalność.

Małą podpowiedź. W 2017 do gamingu potrzebny jest CPU co najmniej i3, 8GB Ram, i mocna karta graficzna. Bardziej opłaca się wydać kasę na mocną grafikę niż na mocniejszy procesor. Dopiero mając mocną grafikę, dobieramy mocniejszy CPU jeśli budżet na to pozwala.